Flex Xcellence High School

 

Passzív Ellenállás csapatunk tagjai, név szerint Mészáros János Bence, Faragó András Botond és Pesti Kázmér a 14A osztályból 2. helyezést ért el a Flex Hungary Xcellence High School versenyén 2019. április 10-én.

 

A megmérettetés egy online kvíz fordulóval kezdődött, amelyben a legtöbb csapatot a BMSZC Pataky SzG indította. Különféle elektronikai/műszaki kérdésekre kellett válaszolni, melyek alapján a döntőbe végül 15 csapat kerülhetett.

 

Itt sem maradtunk képviselet nélkül: a Passzív Ellenállás a kiemelkedő ezüstéremmel és értékes tárgyjutalmakkal távozhatott a Flex Hangár utcai üzemében rendezett izgalmas, gyakorlatias feladatokat tartogató versenyéről.

 

Iskolánk ráadásul elnyerte a legaktívabb intézmény címét is, ezért értékes vásárlási utalvány formájában díjazták aktivitásunkat.

 

A rendezvényt közös csoportkép és torta zárta, mindenki kellemes emlékkel hagyta el a helyszínt.

 

Tanulóinknak gratulálunk az eredményhez, a Flex Hungary-nek pedig köszönjük a meghívást!